הגנה על זכויות מבוטחים בישראל

המומחים שלנו יפתרו לכם כל בעיה

שקט סוכנות לביטוח הוקמה על ידי מורגן יאריק וגולדזברג אלכסנדר

הפרוייקט Zashita.co.il נמצא בבעלות שקט סוכנות לביטוח והוקם לצורך סיוע ותמיכה בקהל דוברי הרוסית במדינת ישראל למטרת מיצוי זכויותיהם הביטוחיות. הן מול חברות הביטוח הפרטיות והן מול הביטוח הלאומי..

(הגנה-Zashita ) אנחנו צוות מקצועי ומיומן בייצוג אזרחים הנזקקים להגנה מול חברות הביטוח. תוך מתן מעטפת שירותים תומכים בלקוחות לאורך כל התהליך.

המטרה

המשימה העיקרית שלנו היא לעורר את המודעות של אזרחי ישראל בקשר לזכויותיהם בביטוח, או במקרים אחרים שבהם המבוטחים זכאים לזכויות וכספים שהם כלל לא היו מודעים אליהם. אנו דוגלים בשקיפות, אמינות ויושרה. חברתנו מספקת כלים פשוטים לקבלת כספכם מהביטוח לאומי ומחברות הביטוח.

כמו כן, אנחנו יכולים לעזור לאנשים לשמור על החסכונות הפנסיונים שלהם, או לחלופין לצאת לפנסיה ולפדות את כספיהם.

אנו עוזרים ללקוחות להשיג את הכספים המגיעים להם לאחר אירוע המצריך הפעלה ביטוחית.

הערכים שלנו

התלהבות ותשוקה לעבודה -, כבני הדור השני לעליה אנחנו מכירים מקרוב את הבעיות שנתקלים בהם עולים חדשים. הקושי השפתי וידיעת החוק הישראלי מונעים מכם לקבל את זכויותיכם.

אנחנו פועלים גם מתוך שליחות לסייע לציבור היקר שממנו אנחנו באנו ומפיקים סיפוק רב בכל פעם מחדש מהתפתחותו של תהליך והגשמת המטרה של הלקוח. מסלול העבודה יהיה מתוכנן ומוקפד, תהיו שותפים לכל שלב..

אנחנו מאמינים ביצירת שותפיות אמיתיות הן בין הצוותים הפועלים למענכם והן בינכם לביננו. בזכות ההתנהלות הזאת שמספקת פתרונות מלאים לקהל שלנו הגענו כבר ל10435 לקוחות מרוצים. כולם קיבלו את השירות הטוב והאדיב שלנו וכולם מיצו את זכויותיהם. אנחנו מלווים אתכם עד לסיום העבודה ולכן התשלום שלנו יהיה רק בסוף העבודה ותלוי ישירות בתוצאה שאנחנו נשיג עבורכם.

מה מייחד אותנו?

מילה היא מילה. אנחנו מתחייבים למלא את ההסכם ביננו לבין לקוחותינו במאה אחוזים!

  • שירות ללא דופי, כבוד הדדי, שקיפות, יושרה, אנחנו שותפים למטרה שלכם.
  • העובדים שלנו – כולם מגוייסים להנפקת התוצאה האופטימית עבורכם, כך נהגנו וכך ננהג תמיד.
  • תועלת לציבור שממנו באנו. אנחנו מבינים את המצוקות, הרצונות והמטרות של הלקוחות שלנו והתנהלותנו מותאמת לקהל שלנו.